دریل مگنت

معرفی دریل مگنت بوش GBM 50-2

introducing the BOSCH GBM 50-2 magnetic drill

معرفی دریل مگنت بوش GBM 50-2

مقدمه

دریل ها به عنوان تجهیزاتی بسیار قوی و کاربردی در صنعت شناخته شده اند. می توان از این ابزار برای سوراخ کاری در حالت های مختلف استفاده کرد. هرچه کیفیت در این محصولات بالاتر باشد می توان راحت تر و سریع تر برخی از اقدامات را انجام داد. دقت در سوراخ کاری بسیار با اهمیت می باشد. با توجه به این موضوع می توان نمونه های مگنتی را معرفی کرد. دریل مگنت بوش GBM 50-2 یکی از نمونه های بسیار قوی در بازار می باشد. می توان این محصولات را به راحتی بر روی بسیاری از پایه های مگنتی نصب کرده و بهترین بازدهی را مشاهده کرد.

نمونه های بوش را می توان به عنوان محصولاتی بسیار جذاب در بازار معرفی کرد. این محصولات با داشتن کیفیت بالای خود برای انجام براده برداری های مختلف مناسب می باشند. این دریل مگنت با داشتن توان 1200  وات می تواند تا عمق 50 میلی متر در فلزات را به راحتی سوراخ کاری کند. باید توجه داشته باشید که برای این مدل از دریل بوش می توان قابلیت های بسیار زیادی را بیان کرد.

 

دریل مگنت بوش GBM 50-2

دریل مگنت GBM 50-2 با داشتن یک گیربکس دو سرعته بسیار عالی می تواند بهترین ویژگی ها را داشته باشد. برای استفاده از این محصولات می توانید قیمت های بسیار متنوعی را نیز در اختیار داشته باشید. وزن 14 کیلو گرمی این محصولات باعث می شود تا شما بتوانید بهترین ایستایی را در اختیار داشته باشید. بر روی دریل مگنت GBM 50-2 می توان مته های بسیار متنوعی را نیز نصب کرد. برای مته های معمولی می توان تا سایز 50 را در اختیار داشت. برای نمونه های ته کونیک نیز می توانید تا سایز 23 میلیمتر را بر روی این دریل ها به راحتی نصب کنید. سرعت بالا در کنار ایمنی بسیار عالی باعث شده است تا بتوان به راحتی از این محصولات استفاده کرد.

دریل مگنت بوش GBM 50-2

 

 

برای آشنایی با دریل بوش GBM32، کلیک کنید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *