دریل مگنت

معرفی دریل مگنت 50

introducing the 50 magnetic drill

معرفی دریل مگنت 50

مقدمه

دریل ها را می توان به عنوان محصولاتی در نظر داشت که دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند. استفاده گسترده از این تجهیزات باعث شده است تا بتوان کیفیت های بسیار متنوعی از آن ها را مشاهده کرد. شرکت ها و برند های بسیار زیادی این تجهیزات را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. می توانید با توجه به نیاز خود نمونه های مختلف و کاربردی را در اختیار داشته باشید. یکی از مدل های بسیار قوی که در بازار وجود دارد دریل مگنت 50 می باشد. این محصولات با داشتن توان 1200 وات توانسته اند برای سوراخ کاری های مختلف مناسب باشند.

یکی از ویژگی های جذاب در این محصولات قدرت قلاویز زنی می باشد. می توان به کمک این مدل به راحتی بهترین چرخش راست گرد و چپ گرد را مشاهده کرد. دقت بالا در کار این قطعات باعث شده است تا صنایع بسیار زیادی از آن ها استفاده کنند. از دیگر موارد موجود در این محصولات می توان به سرعت 1300 دور بر دقیقه اشاره کرد. این سرعت بدون بار در این نوع دریل می باشد.

 

دریل مگنت 50

شرکت ها و برند های مختلف این محصولات را تولید کرده و به بازار عرضه می کنند. می توان شرکت های بوش و یوربرو را به عنوان برند های معتبر تولید کننده این محصولات معرفی کرد. می توانید از این تجهیزات در ارتفاع های مختلف و متنوعی استفاده کنید. به کمک مته گردبر در این محولات می توان تا سایز 50 میلیمتر را به راحتی سوراخ کاری کرد. هرچه کیفیت مته های شما بالاتر باشد قطعا در زمان کمتری می توانید این سوراخ کاری ها را انجام دهید. وزن 14 کیلوگرمی این نوع دریل باعث شده است تا بتوان به راحتی آن ها را در قسمت های مختلف مورد استفاده قرار داد. از دیگر ویژگی های موجود در این نوع دریل می توان به وجود گیربکس دو سرعته اشاره کرد.

شما می‌توانید برای خرید دریل مگنت 50 یوروبور مدل SMART.50 به فروشگاه آنلاین دریل مگنت مراجعه کنید.

دریل مگنت 50

 

برای آشنایی با دریل مگنت 40، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *