دریل مگنت

معرفی دریل مگنت 120

introducing the 120 magnetic drill

معرفی دریل مگنت 120

مقدمه

دریل ها را می توان به عنوان محصولاتی بسیار با اهمیت در صنعت نام برده و به شکل های مختلف آن ها را به کار برد. هرچه کیفیت در این محصولات بالاتر باشد می توان راحت تر و دقیق تر برخی از اقدامات را انجام داد. در صورتی که از نمونه های با کیفیت استفاده کنید می توانید بالاترین بازدهی و دقت را در اختیار داشته باشید. دریل مگنت 120 را می توان به عنوان یکی از قوی ترین نمونه های موجود در بازار معرفی کرد. توان 2000 وات در این دریل باعث شده است تا بتوان سخت ترین فلزات را نیز به راحتی سوراخ کرده و اقدامات مختلفی را انجام داد.

یکی از مهم ترین ویژگی های موجود در این محصولات که باید به آن توجه داشته باشید گیربکس چهار سرعته می باشد. بیشتر تمرکز این نوع دریل ها بر روی انتقال قدرت برای سوراخ کاری می باشد. می توان از این قدرت بالا برای براده برداری از سطح فلزات مختلف و متنوع موجود استفاده کرد. سیستم خنک کننده یکپارچه در این مدل از دریل های مگنتی باعث شده است تا بتوان به راحتی از آن ها به صورت مستمر استفاده کرد.

 

دریل مگنت 120

حداکثر قطر سوراخ کاری در این مدل از دریل ها 120 میلی کمتر بوده و می توان از انواع مته های موجود استفاده کرد. با وجود وزن 30 کیلوگرمی در دریل مگنت 120 اما می توان به راحتی از آن ها در مکان های مختلف بهره برد. کیفیت بالا در قدرت مگنتی موجود باعث شده است تا بتوان ایستایی بالایی را مشاهده کرد. قدرت مگنت در این ابزار باعث ایجاد ایمنی بسیار بالاتری شده است. می توانید از قطعات و تجهیزات جانبی موجود در این محصولات نهایت استفاده را داشته باشید. فناوری به کار رفته در این محصولات به گونه ای است که می توانید تا 30 درجه آن ها را به چپ و راست بچرخانید. از دیگر ویژگی های مهم در این مدل می توان به قلاویز کاری اشاره کرد.

شما می‌توانید برای خرید دریل با پایه مگنت جپسون MAGPRO 120/4s، کلیک کنید.

دریل مگنت 120

 

برای آشنایی با دریل مگنت 100، به مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *