دریل مگنت

آشنایی با دریل مگنت 32

Getting to know the 32 magnetic drill

آشنایی با دریل مگنت 32

مقدمه

دریل ها را می توان به عنوان تجهیزاتی در صنعت معرفی کرد که دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشند. می توان از این محصولات به شکل های مختلف استفاده کرده و بهترین کیفیت را نیز مشاهده کرد. این دریل ها را می توان در دسته بندی های بسیار زیادی قرار داده و به خوبی از قابلیت های آن ها بهره برد. یکی از بهترین مدل های موجود در بازار دریل مگنت 32 می باشد. این نوع دریل را شرکت های مختلف با توان های گوناگون تولید می کنند. می توانید از این تنوع بالا نهایت استفاده را داشته باشید. نمونه های مگنتی با داشتن ویژگی های بسیار زیاد خود در صنعت بسیار کاربردی می باشند.

می توان از آن ها به راحتی برای براده برداری سطح فلزات استفاده کرد. ظرفیت سوراخ کاری در این مدل از دریل ها 32 میلیمتر بوده و می توان به راحتی در فلزات مختلف این موضوع را مشاهده کرد. می توان انواع مته های ساده و گردبر را برای روی این نوع دریل نصب کرد. برای مته های ته کونیک نیز می توان سایز های مختلف و متنوعی را در اختیار داشته و بهترین بازدهی را نیز مشاهده کرد.

دریل مگنت 32

دریل مگنت 32 با داشتن قابلیت های بسیار زیاد خود می تواند به راحتی با داشتن وزن بسیار کم برای استفاده در مکان های مختلف مناسب باشد. با توجه به وزن 11 کیلوگرمی که این دریل دارد می توان از آن در ارتفاع های مختلف با ایمنی بالا استفاده کرد. این نوع دریل در توان های 1800 و 1000 وات نیز موجود می باشند. شرکت ها و برند های مختلف با توجه به سیاست های کاری خود نمونه های بسیار متنوعی از این سایز را تولید می کنند. می توانید با توجه به نیاز صنایع خود از این محصولات نهایت استفاده را داشته باشید. در نمونه های مگنتی این محصولات شما می توانید به راحتی ایستایی بالایی را مشاهده کنید.

دریل مگنت 32

 

برای آشنایی با دریل بوش 32، یه مجله تخصصی ابزار برقی مراجعه نمایید.

اگر می‌خواهید نسخه pdf این مقاله را داشته باشید، لطفا کلیک کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *