معرفی دریل صنعتی

EHB16/1.4 S R/L

ایبن اشتاک

دریل ۱۶ صنعتی ایبن اشتاک آلمان مدل EHB16/1.4 S R/L با موتور پرقدرت ۱۱۵۰ وات مناسب سوراخ‌کاری و پیچ کردن چوب، آلومینیوم و فولاد بوده و به دلیل وزن سبک و قابلیت حمل و نقل آسان به سایت، مجهز بودن به دسته قابل تنظیم همراه با گیره آلومینیومی و قابلیت تطابق با محل سوراخ‌کاری، محبوب کارگاه‌ها است. حداکثر سوراخکاری توسط این دریل آلمانی در چوب ۶۵ میلی‌متر, آلومینیوم ۲۸ میلی‌متر, فولاد ۱۶ میلی‌متر است. دریل EHB 16/1.4 S RL ایبن اشتاک بر خلاف مدل EHB 16/2.4 S R/L تک سرعته است و سرعت چرخش آن بدون بار ۶۵۰ دور در دقیقه می باشد.

قیمت دریل ۱۶ ایبن اشتاک مدل EHB 16.1.4SRL
معرفی دریل ۱۶ صنعتی ایبن اشتاک مدل EHB 16.1.4 SRL
فروش دریل مگنت ایبن اشتاک
خرید دریل مگنت ایبن اشتاک
معرفی دریل ۱۶ صنعتی آلمانی ایبن اشتاک مدل EHB 16.1.4 SRL

درباره

ایبن اشتاک

معرفی دریل EHB16/1.4 S R/L ایبن اشتاک آلمان یا دریل ۱۶ صنعتی را با شرح مختصری از برند ایبن اشتاک آغاز می‌کنیم. کارخانه ایبن اشتاک آلمان از سال ۱۹۱۹ اولین دریل دستی آرمیچری خود را تولید و به عنوان اولین تولیدکننده دریل آرمیچری دنیا شناخته می‌شود. این تجربه ی ارزشمند به همراه دانش روز متخصصین ماهر موجب تولید دریل و دریل مگنت ایبن اشتاک با کیفیت امروزی شده است.
در توضیح دریل EHB 16/1.4 S R/L ایبن اشتاک یا همان دریل ۱۶ صنعتی باید گفت کارخانه ایبن اشتاک از پیشرفته‌ترین کارخانه‌های نسل جدید ساخت دریل‌مگنت در آلمان است. دریل ۱۶ صنعتی ایبن اشتاک آلمان مدل EHB 16/1.4 S RL با موتور پرقدرت ۱۱۵۰ وات مناسب سوراخ‌کاری و پیچ کردن چوب، آلومینیوم و فولاد بوده و به دلیل وزن سبک و قابلیت حمل و نقل آسان به سایت، مجهز بودن به دسته قابل تنظیم همراه با گیره آلومینیومی و قابلیت تطابق با محل سوراخ‌کاری، محبوب کارگاه‌ها است. حداکثر سوراخکاری توسط این دریل آلمانی در چوب ۶۵ میلی‌متر, آلومینیوم ۲۸ میلی‌متر, فولاد ۱۶ میلی‌متر است. دریل EHB 16/1.4 S RL ایبن اشتاک بر خلاف مدل EHB 16/2.4 S R/L تک سرعته است و سرعت چرخش آن بدون بار ۶۵۰ دور در دقیقه می باشد.

مشخصات دریل EHB 16/1.4

دریل 16 صنعتی مدل EHB16/1.4 S R/L توانایی سوراخکاری در چوب ۶۵ میلی‌متر, آلومینیوم ۲۸ میلی‌متر, فولاد ۱۶ میلی‌متر را دارد. دریل EHB 16/1.4 S RL ایبن اشتاک آلمان بر خلاف مدل EHB 16/2.4 S R/L تک سرعته است و سرعت چرخش آن بدون بار ۶۵۰ دور در دقیقه می باشد.

express-delivery1

تحویل درب محل

Original

ضمات اصالت کالا

دریل ایبن اشتاک مدل EHB 16/1.4 S R/L

برای اطلاع از مشخصات فنی، توضیحات محصول، دانلود کاتالوگ محصولات ایبن اشتاک و دیدن ویدئوی کار با این دریل مگنتی کلیک کنید.

در توضیح دریل EHB 16/1.4 S R/L ایبن اشتاک یا همان دریل ۱۶ صنعتی باید گفت کارخانه ایبن اشتاک از پیشرفته‌ترین کارخانه‌های نسل جدید ساخت دریل‌مگنت در آلمان است. دریل ۱۶ صنعتی ایبن اشتاک آلمان مدل EHB 16/1.4 S RL با موتور پرقدرت ۱۱۵۰ وات مناسب سوراخ‌کاری و پیچ کردن چوب، آلومینیوم و فولاد بوده و به دلیل وزن سبک و قابلیت حمل و نقل آسان به سایت، مجهز بودن به دسته قابل تنظیم همراه با گیره آلومینیومی و قابلیت تطابق با محل سوراخ‌کاری، محبوب کارگاه‌ها است. حداکثر سوراخکاری توسط این دریل آلمانی در چوب ۶۵ میلی‌متر, آلومینیوم ۲۸ میلی‌متر, فولاد ۱۶ میلی‌متر است. دریل EHB 16/1.4 S RL ایبن اشتاک بر خلاف مدل EHB 16/2.4 S R/L تک سرعته است و سرعت چرخش آن بدون بار ۶۵۰ دور در دقیقه می باشد. قیمت دریل صنعتی EEHB 16/1.4 با موتور اصل آلمانی از مزایای خرید آن محسوب می‌شود. با خرید دریل صنعتی EHB 16/1.4 امکان حداکثر سوراخ‌کاری در چوب ۶۵ میلی‌متر, آلومینیوم ۲۸ میلی‌متر و فولاد ۲۰ میلی‌متر را دارید.

دریل مدل EHB 16/1.4 ایبن اشتاک با وزن 3.2 کیلوگرمی خود انتخابی مناسب برای سوراخکاری در اماکن مرتفع و با دسترسی سخت است. این دریل مگنتی شروع به کاری نرم دارد و به همین جهت برای اپراتور کار با آن راحت و نتیجه‌ی سوراخکاری نیز بسیار تمیز خواهد بود.

سوراخکاری با مته گردبر موجب تسریع عملیات سوراخکاری شده و با صرف توان کمتری از موتور دستگاه برش فلز انجام می‌شود. به همین دلیل استفاده از دریل مگنت برای صنایع فولادی مانند سوله‌سازی، راه‌سازی، کشتی‌سازی و ... به امری واجب و غیرقابل انکار تبدیل شده است. دریل مگنت‌های شرکت ایبن اشتاک (EIBEN STOCK) به دلیل کیفیت بالا و موتور آلمانی از بهترین‌های موجود در بازار هستند.
همانطور که قبلا اشاره شد موتور دریل‌مگنت‌های کارخانه FE Powertools تولیدکننده ابزارآلات برقی نیز، در آلمان و توسط کارخانه ایبن اشتاک ساخته می‌شود. 

دریل ۱۶ صنعتی ایبن اشتاک آلمان مدل EHB 16/1.4 با گارانتی ۱۲ ماهه تعمیرات تخصصی کلینیک ابزار (ابزار برقی رحمانی) به خریداران ارائه می‌شود.

برای دیدن اطلاعات کامل محصول در سایت EIBENSTOCK به لینک زیر مراجعه کنید:

EIBENSTOCK Elektrowerkzeuge | Products - EHB 16/1.4 S R/L

 • قدرت: ۱۱۵۰ وات
 • ولتاژ: ۲۳۰ ولت
 • سایز گلویی: ۴۳ میلی‌متر
 • سرعت اول: ۴۳۹ – ۰ دور در دقیقه
 • سرعت دوم: ۷۶۰ – ۰ دور در دقیقه
 • حداکثر سوراخ‌کاری: چوب ۶۵ میلی‌متر, آلومینیوم ۲۸ میلی‌متر, فولاد ۲۰ میلی‌متر
 • وزن: ۳.۲ کیلوگرم
 • مناسب: سوراخ‌کاری و پیچ کردن چوب، آلومینیوم، فولاد
 • مجهز به: دسته بلند جلویی برای حمل و نقل آسان و انتقال قدرت بهینه در گشتاورهای بالا
 • ویژگی‌ها: شروع به کار نرم جهت کنترل بهتر دریل, سبک و قابل حمل و نقل به سایت, مورد استفاده در صنایع چوب و فلز, قیمت مناسب, موتور پرقدرت, کیفیت فوق‌العاده بالا, امکان جابه‌جایی سریع
 • ساخت: کشور آلمان
 • گارانتی: 12 ماهه تعمیرات تخصصی دریل کلینیک ابزار (ابزار برقی رحمانی)
 • دریل صنعتی EHB 16/1.4 ایبن اشتاک
 • کیف حمل فلزی

خرید دریل مگنت ایبن اشتاک

خرید دریل مگنت آلمانی

قیمت دریل مگنت

در سال های اخیر به دلیل افزایش قیمت ارز و تحریم‌ها امکان خرید ابزارآلات صنعتی آلمانی در ایران با مشکلات زیادی همراه بوده است. فروشگاه آنلاین دریل مگنت در این میان توانسته است با دریافت نمایندگی فروش دریل مگنت های ایبن اشتاک، اف ای پاورتولز، بی دی اس و جپسون شرایطی را فراهم کند تا همچنان صنعتکاران داخلی بتوانند از ابزارآلات اروپایی با قیمت مناسب استفاده کنند.

قیمت ابزارآلات صنعتی و به خصوص دریل و دریل مگنتی های آلمانی مانند قیمت دریل EHB16/1.4 S R/L ایبن اشتاک آلمان با توجه به تورم و قیمت ارز و تحریم های علیه ایران با افزایش بسیاری همراه شده است. بنابراین توصیه می‌شود که مراقب دریل های خود باشید و حتما در استفاده از آن از اپراتورهای حرفه‌ای بهره ببرید.

قیمت دریل EHB16/1.4 S R/L ایبن اشتاک آلمانی باتوجه به سوراخکاری چوب 65 میلی‌متر, آلومینیوم 28 میلی‌متر, فولاد 16 میلی‌متر موجب شده تا در کنار ویژگی‌های ذکر شده در بالا یک دستگاه همه کاره برای سوراخکاری باشد و این دریل مغناطیسی را به دریلی محبوب و کارآمد در بین صنعت کاران تبدیل نموده است.

قیمت ابزارآلات صنعتی و به خصوص دریل و دریل مگنتی های آلمانی با توجه به تورم و قیمت ارز و تحریم های علیه ایران با افزایش بسیاری همراه شده است. بنابراین توصیه می‌شود که مراقب دریل های خود باشید و حتما در استفاده از آن از اپراتورهای حرفه‌ای بهره ببرید. در استفاده از دریل EHB16/1.4 S R/L ایبن اشتاک نیز نهایت دقت خود را به کار ببرید. برای استفاده از این دستگاه حتماً باید از نکات ایمنی و فنی مخصوص به دریل، به خوبی آگاهی داشته باشند. اپراتور دریل مگنت، باید فردی آموزش دیده و ماهر باشد. اگر فردی هیچ گونه مهارتی در کار با دریل ندارد، تحت هیچ شرایطی نباید با این دستگاه کار کند؛ زیرا موجب بروز خطرات جبران ناپذیری در کارگاه خواهد شد.
اما اگر دریل و یا دریل مگنت ایبن اشتاک شما با مشکل مواجه شد، نگران نباشید. کلینیک ابزار به عنوان اولین و تنها تعمیرگاه تخصصی دریل مگنت در ایران با متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای و مجرب در خدمت شما هستند.

قابلیت‌های دریل

EHB 16/1.4

ایبن اشتاک

در ادامه معرفی دریل 16 صنعتی آلمانی مدل EHB 16/1.4 S R/L ایبن اشتاک باید گفت کارخانه ایبن اشتاک از پیشرفته‌ترین کارخانه‌های نسل جدید ساخت دریل‌مگنت در آلمان است. دریل ۱۶ صنعتی ایبن اشتاک آلمان مدل EHB 16/1.4 S RL با موتور پرقدرت ۱۱۵۰ وات مناسب سوراخ‌کاری و پیچ کردن چوب، آلومینیوم و فولاد بوده و به دلیل وزن سبک و قابلیت حمل و نقل آسان به سایت، مجهز بودن به دسته قابل تنظیم همراه با گیره آلومینیومی و قابلیت تطابق با محل سوراخ‌کاری، محبوب کارگاه‌ها است. حداکثر سوراخکاری توسط این دریل آلمانی در چوب ۶۵ میلی‌متر, آلومینیوم ۲۸ میلی‌متر, فولاد ۱۶ میلی‌متر است. دریل EHB 16/1.4 S RL ایبن اشتاک بر خلاف مدل EHB 16/2.4 S R/L تک سرعته است و سرعت چرخش آن بدون بار ۶۵۰ دور در دقیقه می باشد.

برای خرید پایه مگنت می‌توانید به صفحه خرید پایه مگنت مراجعه کنید.

خرید دریل مگنت ایبن اشتاک
قیمت دریل مگنتی مدل EHB 16/2.4

گارانتی تعمیرات تخصصی دریل مگنت

خرید دریل 16 صنعتی ایبن اشتاک آلمان مدل EHB16/1.4 S R/L با گارانتی 12 ماهه تعمیرات تخصصی کلینیک ابزار (ابزار برقی رحمانی) به خریداران ارائه می‌شود.

محافظت از مته گردبر

یکی از مهمترین نکاتی که باید در خرید دریل 16 صنعتی آلمانی ایبن اشتاک Eibenstock مدل EHB 16/1.4 رعایت شود، محافظت و نگهداری از مته گردبر آن می‌باشد. روغن یا آب صابون در سوراخکاری موجب روان نمودن درون مته و محل سوراخکاری و در نتیجه طول عمر مته خواهد شد. سیستم خنک کاری اتوماتیک با یک محفظه آب صابون که توسط اپراتور پر می‌شود یکی از برترین ویژگی های این دریل مگنتی است.
فروشگاه اینترنتی دریل مگنت این امکان را برای خریداران فراهم کرده است تا به راحتی بتوانند مته گردبر های مورد نظر را از طریق فروشگاه زیرمجموعه خود به نام مته سرا خریداری کنند. همچنین می‌توانید با شماره‌های مندرج در پایین صفحه تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان فنی و مجرب ما در واحدهای فنی و مهندسی بهره‌مند شوید.