معرفی دریل

EHB16/2.4 S R/L

ایبن اشتاک

دریل ۱۶ صنعتی ایبن اشتاک آلمان با موتور پرقدرت ۱۱۵۰ وات مناسب  سوراخ‌کاری و پیچ کردن چوب، آلومینیوم و فولاد بوده و به دلیل وزن سبک و قابلیت حمل و نقل آسان به سایت، مجهز بودن به دسته قابل تنظیم همراه با گیره آلومینیومی و قابلیت تطابق با محل سوراخ‌کاری، محبوب کارگاه‌ها است. دسته جلویی بلند امکان دستیابی آسان به گشتاور بالا و انتقال قدرت بهینه را فراهم می‌کند و با گیره آلومینیومی قابلیت تنظیم دارد و به همین دلیل به راحتی با هر موقعیت و پروژه‌ای سازگار می‌شود.

فروش دریل ۱۶ ایبن اشتاک مدل EHB 16.2.4SRL
معرفی دریل ۱۶ صنعتی ایبن اشتاک مدل EHB 16.2.4 SRL
فروش دریل مگنت ایبن اشتاک
خرید دریل مگنت ایبن اشتاک
معرفی دریل ۱۶ صنعتی آلمانی مدل EHB 16.2.4 SRL

درباره

ایبن اشتاک

معرفی دریل EHB16/2.4 S R/L ایبن اشتاک را همچون گذشته با شرح مختصری از برند ایبن اشتاک آغاز می‌کنیم. کارخانه ایبن اشتاک آلمان همانطور که در صفحه توضیحات برند ایبن اشتاک مطالعه کرده‌اید از سال ۱۹۱۹ اولین دریل دستی آرمیچری خود را به دنیای صنعت معرفی کرده است. بنابراین می‌توان از ایبن اشتاک به عنوان قدیمی‌ترین و تولیدکننده دریل نام برد، زیرا تمام فعالیت خود را بر روی ساخت دریل های ارمیچری و ابزار های هم خانواده آن قرار داده است. این تجربه طولانی مدت به همراه تکنولوژی برتر آلمان این شرکت را تبدیل به یک تولیدکننده دریل و دریل مگنت پیشرفته در دنیا کرده است تا جایی که موتور دریل مگنت های اف ای و … توسط این شرکت تولید می‌شود.

دریل دستی ایبن اشتاک مدل EHB16/2.4 با قدرت موتور ۱۱۵۰ وات مجهز به دسته بلند جلویی برای حمل و نقل آسان و انتقال قدرت بهینه در گشتاورهای بالا، مناسب سوراخکاری و پیچ کردن چوب، آلومینیوم و فولاد دو سرعته است و تنها تفاوت آن با مدل EHB 16/1.4 در سرعت آن است. دریل EHB 16/1.4 مدل تک سرعته است و در سایت دریل مگنت هر دو مدل قابل سفارش است.

دریل ایبن اشتاک مدل EHB16/2.4 S R/L

برای اطلاع از مشخصات فنی، توضیحات محصول، دانلود کاتالوگ محصولات ایبن اشتاک و دیدن ویدئوی کار با این دریل مگنتی کلیک کنید.

قیمت ابزارآلات صنعتی و به خصوص دریل و دریل مگنتی های آلمانی با توجه به تورم و قیمت ارز و تحریم های علیه ایران با افزایش بسیاری همراه شده است. بنابراین توصیه می‌شود که مراقب دریل های خود باشید و حتما در استفاده از آن از اپراتورهای حرفه‌ای بهره ببرید. برای استفاده از این دستگاه حتماً باید از نکات ایمنی و فنی مخصوص به دریل، به خوبی آگاهی داشته باشند. اپراتور دریل مگنت، باید فردی آموزش دیده و ماهر باشد. اگر فردی هیچ گونه مهارتی در کار با دریل ندارد، تحت هیچ شرایطی نباید با این دستگاه کار کند؛ زیرا موجب بروز خطرات جبران ناپذیری در کارگاه خواهد شد.
اما اگر دریل شما با مشکل مواجه شد، نگران نباشید. کلینیک ابزار به عنوان اولین و تنها تعمیرگاه تخصصی دریل مگنت در ایران با متخصصین و تعمیرکاران حرفه ای و مجرب در خدمت شما هستند.

در ادامه معرفی دریل EHB16/2.4 S R/L ایبن اشتاک باید گفت دریل ۱۶ صنعتی ایبن اشتاک آلمان با موتور پرقدرت ۱۱۵۰ وات مناسب سوراخ‌کاری و پیچ کردن چوب، آلومینیوم و فولاد بوده و به دلیل وزن سبک و قابلیت حمل و نقل آسان به سایت، مجهز بودن به دسته قابل تنظیم همراه با گیره آلومینیومی و قابلیت تطابق با محل سوراخ‌کاری، محبوب کارگاه‌ها است. دسته جلویی بلند امکان دستیابی آسان به گشتاور بالا و انتقال قدرت بهینه را فراهم می‌کند و با گیره آلومینیومی قابلیت تنظیم دارد و به همین دلیل به راحتی با هر موقعیت و پروژه‌ای سازگار می‌شود.
دریل دستی ایبن اشتاک مدل EHB16/2.4 دو سرعته است و تنها تفاوت آن با مدل EHB 16/1.4 در سرعت آن است. دریل EHB 16/1.4 مدل تک سرعته است و در سایت دریل مگنت هر دو مدل قابل سفارش است.

برای خرید پایه مگنت می‌توانید به صفحه خرید پایه مگنت مراجعه کنید.

 

 

 

 

 

  •  

دریل مدل EHB16/2.4 S R/L با گارانتی ۱۵ ماهه تعمیرات تخصصی کلینیک ابزار (ابزار برقی رحمانی) به خریداران ارائه می‌شود.
برای دیدن اطلاعات کامل محصول در سایت EIBENSTOCK به لینک روبرو مراجعه کنید: EIBENSTOCK Elektrowerkzeuge | Products – EHB 16/2.4 S R/L