معرفی دریل مگنت ECO.100S+/T یوروبور

ساخت کشور هلند
دریل مگنت مدل ECO.100S+/T قابل حمل محصول شرکت یوروبور هلند، دارای یک موتور بسیار قدرتمند چهار سرعته ۱۹۰۰ وات است که در واقع سوراخ‌هایی با بالاترین بازده برای شما ایجاد می‌کند. این دریل با قابلیت سوراخ‌کاری و قلاویززنی با استفاده از روغن و نانو تکنولوژی مجهز به یک پایه منحنی منحصر به فرد است که اجازه می‌دهد مگنت به دو طرف ۳۰ درجه بچرخد و بین ۱۵ تا ۲۹ میلی‌متر اسلاید به جلو و عقب حرکت کند.


قیمت دریل مگنت یوروبور مدل ECO.100S+/T


جعبه دنده روغنی این دریل مغناطیسی از سایش و خرابی بیش از حد ابزار جلوگیری می‌کند. با استفاده از گیربکس روغنی کارایی موتور و طول عمر اجزای اصلی را بهبود می‌بخشد. این دریل مغناطیسی با اسپیندل مورس ۴ و خنک‌کننده و روان‌کاری یکپارچه از تجهیزات الکترونیکی نوآورانه بهره‌مند است که ایمنی بیشتری را ارائه و به طور قابل توجهی خطر آسیب رسیدن به دستگاه، ابزار و قطعه کار را کاهش می‌دهد و در صورت لرزش بیش از حد یا جابجایی ناگهانی کاربر را محافظت می‌کند.

قیمت دریل مگنت

طول عمر دریل مغناطیسی ECO.100S+/T از دیگر دریل‌های مشابه خود به شکل قابل توجهی بیشتر است و با خرید آن از هزینه‌های بالای نگهداری جلوگیری می‌کنید. با توجه به قیمت دریل مگنت در شرایط سخت کنونی، خرید دریل مگنتی یوروبور بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

ویژگی‌های دریل مگنت ECO.100S+/T

در ادامه معرفی دریل مگنت ECO.100S+/T  باید به این نکته اشاره نمود که قابلیت تغییر سرعت به دو حالت الکترونیکی و مکانیکی از دیگر مزایای استفاده از این دریل مگنتی می‌باشد.
با استفاده از گیربکس روغنی کارایی موتور و طول عمر اجزای اصلی را بهبود می‌بخشد. این دریل مغناطیسی با اسپیندل مورس ۴ و خنک‌کننده و روان‌کاری یکپارچه از تجهیزات الکترونیکی نوآورانه بهره‌مند است که ایمنی بیشتری را ارائه و به طور قابل توجهی خطر آسیب رسیدن به دستگاه، ابزار و قطعه کار را کاهش می‌دهد و در صورت لرزش بیش از حد یا جابجایی ناگهانی کاربر را محافظت می‌کند. طول عمر دریل مغناطیسی ECO.100S+/T از دیگر دریل‌های مشابه خود به شکل قابل توجهی بیشتر است و با خرید آن از هزینه‌های بالای نگهداری جلوگیری می‌کنید.

دریل مگنت مدل ECO.100S+/T با طراحی موتور پربازده، سرعت‌های ۸۵، ۱۵۲، ۲۷۰ و ۴۸۰ دور در دقیقه زیر بار و سرعت‌های ۱۱۰، ۱۴۰، ۱۹۰ و ۶۲۰ دور در دقیقه بدون بار، تعویض سریع و آسان مته، اسپیندل مورس ۴، سوراخ‌کاری با مته گردبر حداکثر قطر ۱۰۰ میلی‌متر، سوراخ‌کاری با مته مارپیچی (ته کولت) حداکثر قطر ۳۲ میلی‌متر، ظرفیت خزینه‌کاری ۱۰۵ میلی‌متر و کورس‌کاری ۲۶۰ میلی‌متر، مناسب سوراخ‌کاری، برش فولاد و مواد مشابه دیگر می‌باشد. از دیگر مزایای استفاده از دریل مگنت‌های یوروبور می‌توان به نمایشگر LED آهنربا، TEPMREC، قابلیت ایمنی GYRO-TEC، زغال کربنی، مجهز به مگنت CNC سخت کاری شده، حفاظت از جریانات برق، کابل کشی جامع موتور و حفاظت در برابر گرمای بیش از حد و یک کیف ارگونومیک و لوازم جانبی اشاره نمود.


خرید دریل مگنت یوروبور مدل ECO.100S+/T


دستگاه مغناطیسی ECO.100S+/T انتخابی مناسب برای پروژه‌های ساحلی، صنایع پتروشیمی و شیمیایی، صنایع نفت و گاز، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها، کشتی‌سازی و صنایع دریایی است و قابلیت حمل آسان به کاربر اجازه می‌دهد تا به راحتی دستگاه را در اماکن مرتفع و یا با دسترسی سخت در انواع حالت‌های عمودی و افقی (مانند سازه‌های فلزی عمودی، تیر ورق و Hهای ساختمانی و …) جابه‌جا و سوراخ‌کاری کند.
کاهش مصرف انرژی و استهلاک و کاربری آسان از دیگر مزایای استفاده از این دریل مگنتی می‌باشد.

 

مشخصات فنی ECO.100S+/T

 • قدرت موتور: ۱۹۰۰ وات
 • مته گردبر: قطر ۱۰۰ میلی‌متر
 • ظرفیت خزینه کاری: ۱۰۵ میلی‌متر
 • کورس: ۲۶۰ میلی‌متر
 • اسپیندل: مورس MT3
 • سرعت زیر بار:
  سرعت اول: ۸۵ دور در دقیقه
  سرعت دوم: ۱۵۲ دور در دقیقه
  سرعت سوم: ۲۷۰ دور در دقیقه
  سرعت چهارم: ۴۸۰ دور در دقیقه
 • سرعت گردش آزاد:
  سرعت اول: ۱۱۰ – ۴۲ دور در دقیقه
  سرعت دوم: ۱۹۰ – ۶۵ دور در دقیقه
  سرعت سوم: ۴۰۰ – ۱۴۰ دور در دقیقه
  سرعت چهارم: ۶۲۰ – ۲۲۰ دور در دقیقه
 • قدرت مگنت: ۳۰۰۰ کیلوگرم نیرو
 • ابعاد مگنت: ۶۴*۱۱۰*۲۲۰ میلی‌متر
 • ویژگی‌ها: نمایشگر LED آهنربا, TEPMREC, قابلیت ایمنی GYRO-TEC, زغال کربنی, حفاظت از جریانات برق, کابل کشی مجتمع موتور, حفاظت در برابر گرمای بیش از حد, مجهز به مگنت CNC سخت کاری شده
 • طول: ۳۶۵ میلی‌متر
 • ارتفاع: ۷۱۰ – ۵۱۰ میلی‌متر
 • وزن: ۲۷ کیلوگرم
 • ساخت: کشور هلند
دریل مگنت ۱۰۰ یوروبور

دریل مگنت ۱۰۰ یوروبور