معرفی دریل قلاویززن مدل

ECO.100/4d

یوروبور

دریل مگنت قلاویززن ECO.100/4d محصول شرکت EUROBOOR

ساخت کشور هلند

دریل مگنت قلاویززن ECO.100/4d ساخت یوروبور هلند با موتور پرقدرت 1900 واتی دارای یک اسپیندل مورس تاپر 3 با خنک‌کننده یکپارچه ابزار و مجهز به گیربکس چهار سرعته است که از قابلیت چرخش در جهت و خلاف جهت عقربه‌های ساعت بهره می‌برد و پس از نصب مگنت روی قطعه از 30+ تا 30- درجه و بین 15 تا 20 میلی‌متر امکان چرخش دارد.

سوراخکاری با مته گردبر تا قطر 100 میلی‌متر، مته مارپیچی تا سایز 31 میلی‌متر، ظرفیت خزینه‌کاری 10 تا 50 میلی‌متر و کورس‌کاری 260 میلی‌متر تمام احتیاجات یک کارگاه صنعتی را برطرف می‌کند. جعبه دنده روغنی این دریل قلاویززن 100 از سایش و خرابی بیش از حد مته گردبر جلوگیری می‌کند. با استفاده از گیربکس روغنی کارایی موتور و طول عمر اجزای اصلی را بهبود می‌بخشد.

دریل مگنت یوروبور مدل ECO100D
معرفی دریل قلاویززن 100 مدل ECO.100/4d ساخت یوروبور هلند
لوگوی دریل مگنت یوروبور
درباره دریل مگنت 60 یوروبور مدل ECO.60S+

درباره

یوروبور

معرفی دریل قلاویززن 100 مدل ECO.100/4d ساخت یوروبور هلند را همچون گذشته و همانطور که در توضیحات دیگر محصولات این کارخانه دیدید با معرفی کارخانه یوروبور شروع می‌کنیم. یکی از دلایل این کار، شناساندن این برند معتبر جهانی ساخت هلند مجهز به تکنولوژی روز دنیا به دنیای صنعت ایران است. برای دیدن توضیحات کامل و آشنایی با این برند می‌توانید به صفحه معرفی برند یوروبور | Euroboor مراجعه کنید. اما به طور خلاصه باید گفت که کارخانه یوروبور از پیشرفته‌ترین کارخانه‌های نسل جدید ساخت دریل‌مگنت و ماشین آلات صنعتی مستحکم در هلند است. دریل مگنت یوروبور به سراسر دنیا صادر می‌شود و برای ولتاژهای برقی مختلف موجود و از اهمیت ویژه‌ای در سایت‌ها و کارگاه‌های سراسر دنیا برخوردار است.

مشخصات دریل مگنت ECO.100/4d

دریل مگنت قلاویززن ECO.100/4d ساخت یوروبور هلند با موتور پرقدرت 1900 واتی، سوراخکاری مته گردبر تا قطر 100 میلی‌متر، مته مارپیچی تا سایز 32 میلی‌متر، ظرفیت خزینه‌کاری از 10 تا 50 میلی‌متر و کورس‌کاری 260 میلی‌متر و با امکان عملیات قلاویزکاری از M3 تا M30 تمام احتیاجات یک کارگاه صنعتی را برطرف می‌کند. موتور قدرتمند این دریل به شما این امکان را می‌دهد تا کنترل کامل بر روی عملیات سوراخکاری خود داشته باشید.

این دریل قلاویززن 100 با موتور پرقدرت 1900 واتی دارای یک اسپیندل مورس تاپر 3 با خنک‌کننده یکپارچه ابزار و مجهز به گیربکس چهار سرعته است که از قابلیت چرخش در جهت و خلاف جهت عقربه‌های ساعت بهره می‌برد و پس از نصب مگنت روی قطعه از 30+ تا 30- درجه و بین 15 تا 20 میلی‌متر امکان چرخش دارد.

در ادامه معرفی دریل مگنت ECO.100/4d شایان ذکر است سوراخکاری تا سایز 100 میلی‌متر دریل و امکان انجام عملیات قلاویزکاری از M3 تا M30 و خزینه کاری از 10 تا 50 میلی‌متر موجب شده تا در کنار ویژگی‌های ذکر شده در بالا یک دریل قلاویززن همه کاره برای سوراخکاری داشته باشیم.

تحویل درب محل

ضمات اصالت کالا

دریل قلاویززن 100 یوروبور مدل ECO.100/4d

برای اطلاع از مشخصات فنی، توضیحات محصول، دانلود کاتالوگ محصولات یوروبور و دیدن ویدئوی کار با این دریل مگنتی کلیک کنید.

دریل مگنت مدل ECO.100/4D قابل حمل محصول شرکت یوروبور هلند، دارای یک موتور قدرتمند 1900 وات است که در واقع سوراخ‌هایی با بالاترین بازده برای شما ایجاد می‌کند. جعبه دنده روغنی این دریل مگنت  100 از سایش و خرابی بیش از حد ابزار جلوگیری می‌کند. با استفاده از گیربکس روغنی کارایی موتور و طول عمر اجزای اصلی را بهبود می‌بخشد. این دریل مغناطیسی با اسپیندل مورس ۳ و خنک‌کننده و روان‌کاری یکپارچه از تجهیزات الکترونیکی نوآورانه بهره‌مند است که ایمنی بیشتری را ارائه و به طور قابل توجهی خطر آسیب رسیدن به دستگاه، ابزار و قطعه کار را کاهش می‌دهد و در صورت لرزش بیش از حد یا جابجایی ناگهانی کاربر را محافظت می‌کند.

دستگاه دریل مگنتی و سوراخکاری یوروبور مدل ECO.100/4D با طراحی موتور پربازده، سرعت‌های 85، 152، 270 و 480 دور در دقیقه زیر بار و سرعت‌های 110، 190، 400 و 620 دور در دقیقه بدون بار، تعویض سریع و آسان مته، کورس‌کاری 260 میلی‌متری، دنباله ولدان 19.05 میلی‌متری، سوراخ‌کاری با مته گردبر حداکثر قطر 100 میلی‌متر و سوراخ‌کاری با مته معمولی حداکثر قطر 32 میلی‌متر، با امکان عملیات قلاویزکاری از M3 تا M30 و خزینه کاری از 10 تا 50 میلی‌متر مناسب سوراخ‌کاری، برش فولاد و مواد مشابه دیگر می‌باشد.
گیربکس چهار سرعته با تنظیم سرعت پیوسته امکان تنظیم سرعت بهینه را بسته به قطر، ضخامت فولاد یا کیفیت ابزار فراهم می‌کند.
سیستم کنترل سرعت هوشمند بدون توجه به تغییر بار، سرعت موتور را ثابت نگه می دارد. 
• موتور قدرتمند 1900 واتی با گیربکس 4 سرعته سنگین •
• سیستم کنترل هوشمند سرعت بدون توجه به تغییرات بار، سرعت ثابت را حفظ می کند •
• سوراخکاری با مته گردبرهای TCT یا HSS •
• طراحی و ساخت مقاوم عمر دریل مگنتی را افزایش می‌دهد •
• پایه مگنت هوشمند نوآورانه با وزن کم •
• محفظه بزرگ مایع خنک کننده •

این مدل دریل مگنتی همچنین مجهز به سیستم خنک کننده داخلی مداوم است.

دریل مگنت قلاویززن 100 مدل ECO.100/4D یوروبور دارای پوسته گیربکس یکپارچه با بدنه نصب شده روی کشویی پایه دریل است که این ویژگی موجب پایداری و استحکام بیشتر این دریل نسبت به سایر مدل‌های مشابه آن شده است. در کنار ویژگی ذکر شده همانطور که می‌دانید اصولا گیربکس دریل مگنت ها فقط گریسکاری می‌شوند اما گیربکس این دریل مگنتی چهار سرعته کاملا در روغن است. این ویژگی باعث می‌شود علاوه بر روان کاری چرخ دنده‌ها در صورت استفاده طولانی مدت از دستگاه، همچنان خنک خواهد ماند.

طول عمر دریل مغناطیسی قلاویززن مدل ECO.100/4D یوروبور از دیگر دریل‌های مشابه خود به شکل قابل توجهی بیشتر است و با خرید آن از هزینه‌های بالای نگهداری جلوگیری می‌کنید. این دستگاه سبک و قابل اعتماد، یک ابزار ایده‌آل برای هر محل کاری است.

با استفاده از گیربکس داخل روغن کارایی موتور و طول عمر اجزای اصلی را بهبود می‌بخشد. این دریل مغناطیسی با اسپیندل مورس ۳ و خنک‌کننده و روان‌کاری یکپارچه از تجهیزات الکترونیکی نوآورانه بهره‌مند است که ایمنی بیشتری را ارائه و به طور قابل توجهی خطر آسیب رسیدن به دستگاه، ابزار و قطعه کار را کاهش می‌دهد و در صورت لرزش بیش از حد یا جابجایی ناگهانی کاربر را محافظت می‌کند.

دریل مگنت یوروبور مدل ECO.100/4D با طراحی موتور پربازده، سرعت‌های 85، 152، 270 و 480 دور در دقیقه زیر بار و سرعت‌های 110، 190، 400 و 620 دور در دقیقه بدون بار، تعویض سریع و آسان مته، کورس‌کاری 260 میلی‌متری، دنباله ولدان 19.05 میلی‌متری، سوراخ‌کاری با مته گردبر حداکثر قطر 100 میلی‌متر و سوراخ‌کاری با مته معمولی حداکثر قطر 31 میلی‌متر، با امکان عملیات قلاویزکاری از M3 تا M30 و خزینه کاری از 10 تا 50 میلی‌متر مناسب سوراخ‌کاری، برش فولاد و مواد مشابه دیگر می‌باشد. از دیگر مزایای استفاده از دریل مگنت‌های یوروبور می‌توان به نمایشگر LED آهنربا، TEPMREC، قابلیت ایمنی GYRO-TEC، زغال کربنی، مجهز به مگنت CNC سخت کاری شده، حفاظت از جریانات برق، کابل کشی مجتمع موتور، حفاظت در برابر گرمای بیش از حد و عملکرد دریل به صورت بازگشت اتوماتیک در گردبری اشاره نمود.
دستگاه مغناطیسی ECO.100/4d انتخابی مناسب برای پروژه‌های ساحلی، صنایع پتروشیمی و شیمیایی، صنایع نفت و گاز، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها، کشتی‌سازی و صنایع دریایی است و قابلیت حمل آسان به کاربر اجازه می‌دهد تا به راحتی دستگاه را در اماکن مرتفع و یا با دسترسی سخت در انواع حالت‌های عمودی و افقی (مانند سازه‌های فلزی عمودی، تیر ورق و Hهای ساختمانی و ...) جابه‌جا و سوراخ‌کاری کند.
کاهش مصرف انرژی و استهلاک و کاربری آسان از دیگر مزایای استفاده از این دریل مگنتی می‌باشد. دریل مگنت‌های شرکت یوروبور (Euroboor) به دلیل کیفیت بالا از بهترین‌های موجود در بازار هستند.

دریل قلاویززن با پایه مگنت مدل ECO.100/4d با گارانتی ۱۲ ماهه تعمیرات تخصصی دریل مگنت به خریداران ارائه می‌شود.

برای دیدن اطلاعات کامل محصول در سایت یوروبور Euroboor به لینک زیر مراجعه کنید:

Magnetic Drilling Machine ECO.100/4d | Euroboor

 
 • قدرت موتور: 1900 وات
 • مته گردبر: تا سایز 100 میلی‌متر
 • مته ته کونیک: تا سایز 32 میلی‌متر
 • مته مارپیچی: تا سایز 32 میلی‌متر
 • قلاویزکاری: سایز M3 - M30
 • ظرفیت خزینه کاری: 50 میلی‌متر
 • اسپیندل: مورس 3
 • کورس: 260 میلی‌متر
 • سرعت زیر بار:
  سرعت اول: 85 دور در دقیقه
  سرعت دوم: 152 دور در دقیقه
  سرعت سوم: 270 دور در دقیقه
  سرعت چهارم: 480 دور در دقیقه
 • سرعت گردش آزاد:
  سرعت اول: 110 - 42 دور در دقیقه
  سرعت دوم: 190 - 65 دور در دقیقه
  سرعت سوم: 400 - 140 دور در دقیقه
  سرعت چهارم: 620 - 220 دور در دقیقه
 • قدرت مگنت: 3000 کیلوگرم نیرو
 • ابعاد مگنت: 64*110*220 میلی‌متر
 • طول: 365 میلی‌متر
 • ارتفاع: 710 – 510 میلی‌متر
 • ویژگی‌ها: نمایشگر LED آهنربا, TEPMREC, قابلیت ایمنی GYRO-TEC, زغال کربنی, حفاظت از جریانات برق, کابل کشی مجتمع موتور, حفاظت در برابر گرمای بیش از حد, مجهز به مگنت CNC سخت کاری شده
 • وزن کل: 28 کیلوگرم
 • ساخت کشور: هلند
 • گارانتی: 12 ماه خدمات تعمیرات تخصصی دریل مگنت
 • دریل مگنت قلاویززن 100 یوروبور مدل ECO.100/4D
 • سیستم خنک کننده
 • زنجیر ایمنی
 • پین مته
 • روغن برش کاری ۰.۲۵ L
 • دستورالعمل دستی/ایمنی

لوگوی دریل مگنت یوروبور

خرید دریل مگنت خارجی

قیمت دریل مگنت

در سال های اخیر به دلیل افزایش قیمت ارز و تحریم‌ها امکان خرید ابزارآلات صنعتی خارجی به ویژه اروپایی در ایران با مشکلات زیادی همراه بوده است. فروشگاه آنلاین دریل مگنت در این میان توانسته است با دریافت نمایندگی فروش دریل مگنت های ایبن اشتاک، اف ای پاورتولز، بی دی اس و جپسون شرایطی را فراهم کند تا همچنان صنعتکاران داخلی بتوانند از ابزارآلات اروپایی با قیمت مناسب استفاده کنند. قیمت دریل مگنت قلاویززن 100 یوروبور ECO.100/4D در مقایسه با کارایی و کیفیت بالای قطعات و ساخت آن بسیار مقرون به صرفه است و انتخابی هوشمندانه برای پروژه های سازه‌های فلزی، صنایع نفت و گاز،‌ ساختمان سازی و … می‌باشد.

قیمت دریل قلاویززن ECO.100/4D یوروبور هلند باتوجه به سوراخکاری با مته گردبر تا سایز 100 میلی‌متر، مته ته‌کونیک تا سایز 32 میلی‌متر، قلاویزکاری از M3 تا M30 و خزینه کاری از 10 تا 50 میلی‌متر موجب شده تا در کنار ویژگی‌های ذکر شده در بالا یک دستگاه همه کاره برای سوراخکاری باشد و این دریل مغناطیسی قلاویززن را به دریلی محبوب و کارآمد در بین صنعت کاران تبدیل نموده است.

معرفی دریل مگنت قلاویززن یوروبور مدل ECO.100/4D

قابلیت‌های دریل قلاویززن

ECO.100/4D

یوروبور

در ادامه معرفی دریل مگنت قلاویززن یوروبور مدل ECO.100/4D ذکر این نکته ضروری است که در کنار قیمت مناسب دریل قلاویززن ECO.100/4D با موتور پر قدرت و گارانتی 12ماهه تعمیرات دریل مگنت یکی از بهترین دریل‌مگنت‌های موجود در بازار است.

از مهمترین ویژگی‌های مهم این دریل مغناطیسی می‌توان به قلاویزکاری از M3 تا M30، گیربکس چهار سرعته است که از قابلیت چرخش در جهت و خلاف جهت عقربه‌های ساعت بهره می‌برد و پس از نصب مگنت روی قطعه از 30+ تا 30- درجه و بین 15 تا 20 میلی‌متر امکان چرخش دارد، مخزن مایع خنک‌کننده اتوماتیک و هوشمند، طراحی ارگونامیک و ساخت مقاوم اشاره نمود که برای انجام سوراخکاری در شرایط سخت، دشوار و سنگین بسیار مناسب است.

برای دیدن اطلاعات کامل محصول در سایت یوروبور EOROBOOR به لینک زیر مراجعه کنید:

 Magnetic Drilling Machine ECO.100/4D | EOROBOOR

لوگوی دریل مگنت یوروبور
دریل قلاویززن 100 هلندی یوروبور

دریل قلاویززن یوروبور EOROBOOR مدل ECO.100/4D با طراحی ارگونومیک و ساخت مقاوم برای انجام سوراخکاری در شرایط سخت، دشوار و سنگین بسیار مناسب است.

مته گردبر دریل مگنتی

مته گردبر

100 میلی‌متر

مته قلاویززنی

قلاویززن

تا سایز M30

مته ته کونیک

32 میلی‌متر

عمق برش دریل مگنتی

عمق برش

50 میلی‌متر

سایز دریل مگنت قلاویززن یوروبور EOROBOOR مدل ECO.100/4d

گارانتی تعمیرات تخصصی دریل مگنت

در کنار خرید دریل قلاویززن ECO.100/4D یوروبور گارانتی 12 ماهه تعمیرات تخصصی دریل مگنت به خریداران ارائه می‌شود.

محافظت از مته گردبر

یکی از مهمترین نکاتی که باید در خرید دریل قلاویززن 100 یوروبور مدل ECO.100/4D رعایت شود، محافظت و نگهداری از مته گردبر آن می‌باشد. روغن یا آب صابون در سوراخکاری موجب روان نمودن درون مته و محل سوراخکاری و در نتیجه طول عمر مته خواهد شد. سیستم خنک کاری اتوماتیک با یک محفظه آب صابون که توسط اپراتور پر می‌شود یکی از برترین ویژگی های این دریل مگنتی است.
فروشگاه اینترنتی دریل مگنت این امکان را برای خریداران فراهم کرده است تا به راحتی بتوانند مته گردبر های مورد نظر را از طریق فروشگاه زیرمجموعه خود به نام مته سرا خریداری کنند.